Teatrzyk obwozny ‘Wloczykij’ ponownie w Canterbury!

Zapraszamy na trzeci juz z kolei wystep znanego i lubianego polskiego teatrzyku obwoznego, teatru ‘Wloczykij’w Canterbury. Teatr Wloczykij zostal zalozony przez pania Ewa Zielinska, aktorke i rezysera i jej przedstawienia ciesza sie duzym powodzeniem.

Teatr wystawi u nas powtornie spektakl pt. ‘Przygody Jeza spod miasta Zgierza’, 40 minutowe przedstawienie dla dzieci od 2 do 10 lat, oparte na bajce Wandy Chotomskiej.

Jest to opowieść o tym, jak trudno jest żyć bez rodziny oraz bliskich krewnych i dlaczego dziadkowie, babcie, ciocie, wujkowie i kuzynostwo są tak ważni w życiu młodego człowieka. Głównym bohaterem bajki jest mały jeż, który bardzo tęskni za swoją rodziną i dlatego postanawia wyruszyć na poszukiwanie krewnych. Po drodze napotykają go przeróżne niespodzianki i przeszkody ale po pokonaniu trudności znajduje liczną rodzinę i jest najszczęśliwszym jeżem na świecie.

Po przedstawieniu odbeda sie 40 minutowe warsztaty teatralno-plastyczne. Warsztaty składają się z dwóch części i nawiązują do tematyki przedstawienia.

Co: ‘Przygody Jeza spod miasta Zgierza’ przedstawienie i warsztaty
Gdzie:
6 The Friars
CANTERBURY
CT1 2AS
Kiedy: 29 wrzesnia 2013, godz. 16.15
Cena biletu:dzieki grantowi Brittish Lottery Fund bilet kosztuje tylko 7 funtow za kazde dziecko (przedstawienie + warsztaty); rodzice wchodza gratis (nalezy wydrukowac darmowy bilet), ale bedziemy wdzieczni jesli zechcecie wesprzec nasze przyszle dzialania mala dotacja (bilet Parent Extra). Dziekujemy!

Advertisement

About acgtranslation

Highly qualified English Polish translator and entrepreneur, business coach and consultant, quantum chemistry researcher and lecturer. Translation specialities: Business, Scientific and Medical Translation. Bilingual with two bilingual daughters; vivid reader.

Posted on September 13, 2013, in Uncategorized and tagged , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: